10 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

İş Bankası hesabımdan 50 TL hesap işletim ücreti kesmiştir. Daha öncede kesti konuştuk iade edildi ama ne zaman hesapta para görse hesap işletim ücreti kesmeye devam ediyor. Hesapta para bulunduramayacak mıyız?

Aydın 116 Okunma

Cevaplar

  • Aydın'ın Teşekkür Mesajı13 Ocak 2014

    İş bankası hesabımdan haksız yere 50 tl hesap işletim ücreti kesmiştir. haksız olan bu kesintinin iadesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön