26 Mart 2013 #1708338

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Eğer çok sık kullanmıyorsanız İş Bankası hesaplarınızı kapatın çünkü yılda 2 defa hesap işletim ücreti adı altında hesabınızdan para kesiyor. Nadiren kullandığım hesabıma şimdiye kadar 385.66 TL. para ödemişim. Bunu da kendim internet bankacılığından aldığım rapordan hesapladım, yoksa sayfa başına 6 TL. para talep ediyorlar.


Yanlış anlaşılma olmasın 385.66 TL. sadece hesap işletim ücreti. Şahsen tüm işlemlerimi internet bankacılığı aracılığı ile hallederim ve eft havale ücretini zaten ödüyorum bu bedel onlarında üzerine ekleniyor.Buradan ödediğim 385.66 TL. nin iade edilmesini talep ediyorum. Sonuç alamaz isem Tüketici hakları komisyonuna gideceğim.

Aykut 150 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön