18 Eylül 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası'ndan maaş müşterisi olarak açtırdığım hesabımı işten ayrılmam nedeniyle yaklaşık 1.5 yıl kullanmadım. Şuan yine maaş müşterisiyim ve maaşım yatırınca 48 TL'lik hesap işletim ücreti adı altında 3 ayrı kesinti yapılmış şubemi arayıp görüşmek istedim fakat hiç bir şekilde şubeye ulaşamadım.


Çağrı merkezini aradım şubeyi aramamı söylediler. Bugün tüketici hakem heyetine dilekçe göndereceğim. Yapılan tüm şikayetlere aynı cevabı vereceklerini hiçbir çözüm üretmeyeceklerini bildiğim halde şikayetimi paylaşmak istedim.

Özge 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön