03 Eylül 2013 #1991690

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti adı altında 05/05/2013 tarihinde 3,77+0,19(bsmv)TL
ve 02/09/2013 tarihinde 43,85+2,19 TL,toplamda 50 TL hesabımdan kesmiştir.


Aldığınız bu ücretle ilgili sözleşme şartı önceden hazırlanan standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilemeyip,müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır ve tükeci için bağlayıcı değildir ve haksız bir şart içeren sözleşmeler geçersizdir.


Yukarıda açıklanan nedenlerle hesabımdan kesilen 50TL'nin ve aynı hesaptan son 10 yılda kesilmiş tüm hesap ücretim masraflarımın iade edilmesini, aksi takdirde bankanızdaki tüm hesaplarımı kapatacağımı ve yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Yankı 67 Okunma

Cevaplar

  • Yankı12 Eylül 2013

    Aynı şikayeti bildiren kimi müşterilerine geri ödeme yapıp kimilerine yapmamalarının arkasındaki mantığı kesinlikle anlayamadım. Hesaplarımı en yakın zamanda kapatağım.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön