04 Nisan 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Annemin yıllardır sahip olduğu İş Bankası vadesiz hesabından senede 2 kere hesap işletim ücreti kesiliyor. Dün anneme para yatırdım yine çekilmiş.

4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun’un “sözleşmedeki haksız şartlar” başlıklı 6. maddesine göre bankanızın almış olduğu bu hesap işletim ücretini herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından geri istiyoruz.

Bu zamana kadar ilgilenemedim ama eğer ilgilenilmez ve geri yatırılmazsa geriye
dönük bütün ailemizin hem kredi kartı hem de vadesiz hesap kesintilerini almak üzere hukuki yollara başvuracağım.

Zuhal 110 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön