11 Şubat 2014 #2287561

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası Bakırköy şubeden maaş hesabı açtım,ve orada da Balmumcu hesabım kapatılsın diye yazılı dilekçe verdim fakat ona rağmen,maaşım Balmumcu hesabıma yatırılmış. Bunların üstüne bir de hesap işletim ücreti adı altında( haksız kazanç)100 tl ücret kesilmiştir.


Şubeyle görüştüm, fax çektim sonra şubeye gittim ertesi gün kalan paramı çeksem hesabı kapatsam sorun olur mu diye,kesinlikle sorun olmaz çekebilirsiniz kalan parayı maaş hesabınıza yatırırız dendi. Sonra da parayı çektim gişeden hesabımı kapatın dedim,kapattı,iade olacak olan para maaş hesabıma yatırılır mı diye sorduğumda,hesabı kapattınız,herhangi bir para iadesi olmaz dediler. Yani İş Bankası çalışanları sayenizde taksidimi yatıramadım umarım mutlu oldunuz.

Aydın 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön