10 Şubat 2014 #2285680

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

20 Kasım 2013 tarihinde İş Bankası'ndan hesap açtırdım. Hesabı Aralık ayında kullanmaya başladım ve hesaba 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdim. 16 Aralık'ta verdiğim otomatik ödeme talimatları ay içerisinde ödemesi yapılmadığından 2. yarıyıl hesap işletim ücreti 50 tl olarak hesabımdan tahsil edilmiş. 2. Yarıyıl Temmuz ayından başlayarak Aralık ayına kadar olan tüm ayları kapsar. Hesabım dahi olmayan ayların hesap işletim ücretini neden ödediğimi anlayabilmiş değilim. Ayrıca hesap işletim ücreti kesilmemesi için hesabıma otomatik ödeme talimatı da verdim. Son olarak öğrendim ki, Aralık ayında açılan hesaplardan böyle bir komisyon alınmamaktaymış.

Hayati 110 Okunma

Cevaplar

  • Hayati'nin Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Şube tarafımla anında iletişime geçti ve hesap işletim ücretinin iadesi yapıldı. Hızınız ve müşteriye gösterdiğiniz önem için teşekkürler Türkiye İş Bankası.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön