06 Şubat 2014 #2278735

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Başka bir hesaba yatırdığım paradan hesap işletim ücreti kesilmiş. Bu işlem benim bilgim dışında yapıldığı için ödeme yaptığım hesaba karşı borçlu duruma düştüm. Çağrı merkezi ve bizzat şubeye yaptığım başvurular sonuçsuz kaldı.


Mağduriyetim giderilmedi. Ayrıca önce şubeye başvurdum şubeden çağrı merkezine yönlendirildim.İş Bankası çağrı merkezinden tekrar şubeye. İki defa çağrı merkezinde şikayet ve talep kaydı oluşturuldu. Ama sonuç yok.

Betül 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön