27 Ocak 2014 #2259583

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

2012 yılında bana verilen maaş kartımdan haberim ve bilgim olmadan 2 yıl içindede yaklaşık 200 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. 2 Yıldır maaş kartımı hiçbir şekilde kullanmadığım halde hesap hareketleri olmamasına rağmen iki yıl içinde toplam 200 TL'ye yakın meblağ haberim ve bilgim olmadan kesilmiştir.


En son olarak 23.01.2014 tarihinde hesabıma gelen 100 Tl yi banka bilgim dışında kesmiştir. Haksız kazancınız olan Hesap işletim ücreti diye kesilen tüm paranın iadesini talep ediyorum. Aksi halde tüm haklarımı Tüketici Hakları Hakem Heyetine vereceğimi bildiririm. İş Bankası'nı kınıyorum.

Funda 40 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön