24 Ocak 2014 #2253662

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası 2009 yılından bu yana kullandığım öğrenci kartımdan 20/01/2014 tarihinde haber vermeden ve yasa dışı bir şekilde hesap işletim ücreti masrafı kesmiştir. Önceden böyle bir kesinti hiç olmamıştı. Eğer bu kesinti devam edecekse kartımı iptal ettireceğim.

Şerafettin 59 Okunma

Cevaplar

  • Şerafettin26 Ocak 2014

    En kısa zamanda bilgi verilecektir falan diyosunuz ama paranın yatmasını geçtim dönüş bile yapılmadı henüz nasıl bi bankacılık anlayışıdır bilmiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön