03 Mart 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

İki, üç yıl önce İş Bankası Okmeydanı şubesinden "işte üniversiteli" kartı aldım. Aynı kart üzerinden de vadesiz hesap açtırdım. O yıl kartımdan Hesap işletim ücreti ve kredi kartı aidat ücreti alındı. Fark edip şikayette bulununca öğrenci belgesi isteyip paramı iade ettiler. Kartımın süresi bitti yeni kart yolladılar süresi de 2018'de bitiyor.

Geçen ay yine hesap kesim ücreti ile kredi kartı aidatı alındı. Bankaya neden bu ücret kesildi diye sorduğumda yine benden öğrenci belgesi istiyorlar. Kartımı 2018 yılına kadar uzatmışsınız. Ben sürekli bankaya öğrenci belgesi mi götüreceğim.Bu kesintilerde yasal değil zaten.Öğrenci belgesi götürmeyeceğim, en kısa zamanda valiliğe gidip şikayet edeceğim.

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Mart 2014

    Yani iş bankası olarak Hukuk kararlarına uymadığınızı, uymadığınız gibi karşı çıktığınızı da belirtiyorsunuz. Attığınız mailden bunu anlıyorum.

  • Ahmet03 Mart 2014

    Evet mail attınız, geri ödeyemiyormuşsunuz. En kısa zamanda kaymakamlığa gidip şikayet dilekçemi vericem. Bir dahaki ekstrede tüm borcumu kapatıp tüm hesaplarımı iptal edeceğim. İlginize teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön