04 Şubat 2014 #2275491

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Daha önce öğrenciden hesap işletim ücreti kesilmesi başlıklı şikayetim olmuştu. Daha sonra kesilen 10 TL iade edildi. Cevap olarak da geri kalan 27 TL nin hesabıma iade edilebilmesi için yakın bir şubeden öğrenci belgemi ve talebimi Bursa Şubesine(2200) göndermem gerektiği söylendi.


Ben 31.01.2014 Cuma günü öğle saatlerinde Alaybey Şubesi aracılığıyla Öğrenci belgemi ve talep metnimi Bursa Şubesine ilettim. Ancak henüz iade işlemi gerçekleştirilmedi. Ve hala bekliyorum. İş Bankası'nı kınıyorum.

Murat 63 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön