09 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İş Bankası'ndan açtırdığım maaş hesabına istinaden gönderilen banka kartımı uzun süredir kullanmıyordum. Yeni çalıştığım firmada tekrar İş Bankası üzerinden maaş almaya başladım ve yılbaşından sonra 47 TL hesap işletim ücreti kesildi. Bankayı aradığımda şubeye yönlendirildim ve bunun yasal olmadığını, verdikleri bilgilerde de böyle bir ücretten söz etmediklerini söyledim.


Maltepe şubesindeki bayanın bana söylediği maaşımın firmam tarafından havale olarak yatırıldığı ve bu durumda da bankanın bu ücreti kesmek zorunda olduğuydu. Diğer bankalar geri ödeme yapıyor dediğimde de bizim bankamızdan alamazsın dedi. Artık her yere şikayet edip yasal olarak istemeliyiz demek ki paramızı.

Tayfun 26 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön