26 Nisan 2013 #1764165

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisinin İadesini İstiyorum!

İş bankası 2002 yılı açtırdığım vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti altında 15 Şubat 2013 tarihinde 41 TL kesinti yapmıştır. Bu zamana kadar geçen 11 yıllık süreçte böyle bir şeyle ilk kez karşılaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım şubenizle görüşün dediler. Şubeye gittim otomatik ödeme talimatı veriniz geri yükleyelim diyorlar.


Bu zamana kadar otomatik ödememi vardı. Daha sonra şubeye dilekçe verdim. Fakat dilekçeye 7 gün içinde cevap göndermeye bile tenezzül etmediler. Daha ne yapayım? Tüm kapılarını gezdim fakat doğru dürüst yardım bile edilmedi. Herkese bu ücretini bir telefonla veya dilekçe ile geri alabilirken bana sürekli zorluk çıkartılıyor. Kesintiyi geri istiyorum.

Aykut 48 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön