09 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3362341

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisinden Bıktım!

Şu an uzun yoldayım ve cep telefonu faturamı yatırmak amacı ile (ki bugün son günüydü az önce telefonum kapandı) internet bankacılığından telefon faturamı yatırmam için hesabımda bıraktım 100,00 TL'den 50 TL 'si hesap işletim ücreti olarak benden habersiz hesabımdan İş Bankası tarafından çekilmiştir.


Yani bana telefon açıp söyleseler şu gün yatırılması gerekiyor diye yatırırım ama benim hesabımı benden habersiz bankada olsa kimse kullanamaz ve işlem yapamaz! Konu ile benimle acil irtibat kurulmasını ve çekilen 50 TL çok acil bir şekilde geri hesabıma yatırılmasını istiyorum!

Tc 364 Okunma

Cevaplar

  • Tc12 Temmuz 2015

    hiçbir şekilde yardımcı omadınız... ! ve, iŞLEMİM hala iptal. yok t.c. No.. istediniz. yok hesap No.. istediniz. hepsinin verdim ama sonuç kocaman bır sıfır... :! ! ! ! ! ! ! sevgili şikayetvar ekibi ve değerli arkadaşlar. İş Bankası burada oyalama politikası uyguluyor ve her zaman sonucu sıfı cıkıyor. yukarıdaki mesajı yazanda benim... ! işlemlerin sonuçlanasıya kadarda bu yazılarım devam edecek. kimse benim hesabımdan benden habversiz nakit kesemez. soylersınız bana ben yatırırım.:! bu kadar basit. vural kefoglu 0530 143 21 64... .! (nokta)

  • İş Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları