23 Nisan 2013 #1757500

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Adıma açılmış hesabı 2yıldır kullanmamaktaydım daha doğrusu açıldığından haberim bile yoktu. maaş hesabı açmak için bankaya gittiğimde 2yıldır hesabım olduğu söylendi. ve hesabı maaş hesabına dönüştürdüm yatan ilk maaşımdan 100 tl hesap işletim ücreti kesildi hiç bi işlem yapmadığım hesaptan hesap işletim ücreti kesiliyor.


Böyle bi çalışma mantığı olamaz gerekli tüm şikayetlerde bulunacağımı belirtmek isterim. bankayla olan ilişkimizde tamamen keseceğim . Ben böyle bi kesinti hakları olduğunuda düşünmüyorum açıkçası.

Hüseyin 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön