12 Ocak 2016

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesimi!

İş Bankası her Aralık ayında 50 TL civarında hesap işletim ücreti kesmekte ve iade etmelerini talep edince zorluk çıkartıp hakları olduklarını savunuyorlar. Ne hakla? Hesap işletim ücreti alınamaz diye emsal tonlarca mahkeme kararları mevcut.


Benim paramı kullanıyorsun sonra benden onay almadan 50 TL gibi bir meblağı kesiyorsun. Eğer 1 ay içinde iade edilmezde İş Bankası'ndan hesabımı kapatacağım.

Adem 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön