27 Ocak 2014 #2259563

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi Yapmıyor!

İş Bankası kullanmadığım hesabımdan 96 lira hesap işletim ücreti kesti. Daha önce hesabı kapatmak istemiştim ama hesabı kredi kartı borcu ödemesi olduğu için açık bıraktılar ve şimdi hesabımdan işletim ücreti kesiyorlar.


İade dilekçesi yazmama rağmen paramı geri vermiyorlar. Hesabı kullanmadığım halde işletim ücreti keserek haksız kazanç elde ediyorlar. Bir daha iş bankasıyla çalışmam ve çevremdeki herkese de bu yaptıklarını anlatıp çalışmamaları yönünde uyarıda bulunacağım.

Şaziye 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön