22 Şubat 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

Yapılan tüm iletişim ve kesintilerin bir daha yapılmayacağı sözlerine rağmen yaklaşık 2-3 yıldır devam etmesi beni bunaltmış bulunmakta ve şubenizle yaptığım iletişimlerde hiç bir şekilde yardımcı olunmamış resmen beğenmiyorsanız kapı orada tavrı sergilenmiştir.


İadelerin geri ödenmemesi durumunda bankanızdaki tüm işlemlerimi geri çekip kapatacağımı, kesinlikle bir daha bankanızın müşterisi olmayacağımı ve etrafımda bulunan tüm eş dostlara bankanızın bu tavrını anlatacağımı ve 4077 tüketiciyi korunması hakkındaki yasa gereği hakkımı aramak için hakem heyetine başvuruda bulunacağımı bildiririm.

Alparslan 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön