10 Mayıs 2013 #1790322

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

İş Bankası şirinyer / İzmir şubesinin 25 yıllık müşterisiyim. adres değişikliği nedeniyle hesaplarımı kapatmak istedim, ancak iş bankasından almış olduğum ogs (otomatik geçme cihazı) cihazımı iptal etmememi rica ettiler. hesap isletim ücreti almayacaklarını özellikle belirttiler. 2012 yılı sonunda hesap işletim ücreti çıkardılar itirazım üzerine kaldırdılar.


2013 nisan ayında gene işletim ücreti çıkarıldı. itirazımı sayın şube müdürü kabul etmemiş, para tutarı mühim değil ancak, açık net bir şekilde görüşmemize rağmen tutumlarını İş Bankası'na yakıştıramadım. hesabımın kapatılmasını ve işletim ücretinin iadesini istiyorum.

Besim 43 Okunma

Cevaplar

  • Besim27 Haziran 2013

    İŞ BANKASAININ 20 YILLIK MÜŞTERİSİYDİM. ÖNÜNDEN GEÇMEM

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön