21 Ekim 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Denen Saçma Bedel!

İş Bankası üzerinden çektiğim taşıt kredisi için açılan vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti çekilmiştir. Bu zamana kadar ödemelerimi zamanında yapıp borcumu da zamanından önce kapatmış olmama rağmen hesabımdan 54 TL'lik saçma bir ücret kesilmiştir.


Özellikle bu tabiri kullanıyorum çünkü hesap kesim ücretinin kesinlikle yasal olmadığını artık biliyoruz. Bunu bankalar da biliyor ancak ne yazık ki ödemelerini düzenli yapmış müşterilerini bile mağdur etmekten çekinmiyorlar. Bundan sonra bana bu şekilde davranan bu banka ile çalışmayı düşünmüyorum.

Serkan 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön