29 Ocak 2014 #2263327

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor İadesini İstiyorum!

Maaş aldığım banka olan İş Bankası 3. kez hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para kesti. 1.sini uğraşarak almış olsamda bunun 2. ve 3. kesintisi de geldi.


Hesabımda haksız yere kesilen bu ücretlerin kesilmesinin durmasını ve kesilen aidatların hesabıma geri yatırılmasını istemekteyim !

Oğuz 46 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz05 Şubat 2014

    Duyarlı yaklaşımlarınızın sonucunu beklemekteyim

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön