20 Ekim 2016 #6736891

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Yıllardır İş Bankası müşterisiyim. Daha önce maaşımı İş Bankası'ndan alıyordum. Yılda 2 kez hesap işletim ücreti adı altında kesilen yaklaşık 110-120 TL tutarındaki paranın tarafıma iadesini talep ediyorum. Bundan sonra bankanızla çalışmak için bir daha kesinti yapılmasını istemiyorum. İade edilmediği takdirde bankanızla tüm ilişkimi keseceğimi ve bir daha çalışmayacağımı bildiririm. Ayrıca arkadaşlarımdan EFT ücreti kesilmemesine rağmen benden EFT ücreti de kesiliyor, bunun da iadesini ve bir daha kesilmemesini talep ediyorum.


NOT:Maaşımı başka bankadan almama rağmen çekip bankanıza yatırıyorum. Tüm birikimim bankanızda. Sürekli yatırım fonu alıyorum bankanızdan. Kiracım kirayı İş Bankası hesabıma yatırıyor. Başka hiçbir kredi kartım yok kullanmıyorum, sadece İş Bankasını kullanıyorum. Telefon faturamı, vergilerimi bankanızdan ödüyorum. Daha ne yapmam gerekiyor söyler misiniz!

Emel 2.561 Okunma

Cevaplar

  • Emel20 Ekim 2016

    Herkese aynı cevabı yazarak çözüm üretemezsiniz!

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön