12 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6180163

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

İş Bankasının 203******51 numaramüşterisiyim. Hesap dökümlerimi geriye dönük incelediğimde 2013-2015 yılları arasında hiç göze batmayan rakamlarla defalarca hesap işletim ücreti ve işlem ücreti çekilmiştir. Toplam rakam ise 123,51 TL olmaktadır. Dilerlerse internet bankacılığından indirdiğim çekim dökümünü belirttikleri mail adresine gönderebilirim.
Tamamen yasaklanan bu hesap işletim ücreti altında kesilen paranın hesabıma geri yatırılmasını istiyorum, geri yatırılmadığı takdirde hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

Ezgi 829 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi12 Ağustos 2016

    Bankadan; ''Bankamız şubeleri nezdinde açtırılan tüm hesaplara ilişkin kayıtların bilgi işlem sisteminde veri tabanında izlenmesi ve söz konusu veri tabanının işletilmesi Bankamız açısından yüksek bir maliyet unsurudur. Bunun asgari düzeyde tutulmuş küçük bir bölümü Bankamız ürünlerini kullanmayan ya da sınırlı düzeyde kullanan müşterilerimize 6 aylık dönemlerle, senede iki kez "Hesap İşletim Ücreti" olarak yansıtılmaktadır. Bu itibarla, geçmiş dönemlere ait ücret iadesi talebinizin değerlendirilmeye alınamadığını bildirmek isteriz. '' Şeklinde bir mail aldım. Müşterileriniz arasında bazılarından alıp bazılarından bu ücreti almamak İş bankası gibi bir kuruma asla yakışmayanbir hareket. Tüketici heyetine başvuracağım.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler