12 Kasım 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

8 yıllık devlet memuruyum. Dolayısıyla 8 yıldır maaş almaktayım. İlk kez maaş hesabımdan hesap işletim ücreti kesileceğine dair İş Bankasından arandım. (Ya da iki tane otomatik ödeme vermem gerekiyormuş, yani dolaylı olarak buna zorluyorlar). Hem paramı kullanacaksınız hem de benden kesinti yapacaksınız.


Böyle bir şeyi ne bu zamana kadar maaş aldığım bankalarda yaşadım ne de arkadaşlarımdan böyle bir şey duydum. Maaş hesabından hesap işletim ücreti kesmenin mantığı nedir acaba. Durumu BDDK'na da mesaj atacağım. Diğer bankalardan maaş alan eşe dosta sordum bu durumu yaşayan yok.

Bayram 290 Okunma

Cevaplar

  • Bayram24 Kasım 2014

    Sorunumun çözülmedi. Anlaşmaları böyleymiş.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön