21 Mayıs 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Şikayet sebebim İş Bankasının hesap işletim ücreti kesmesi. 2005 yılından beri kullandığım hesabımdan 100 TL kesinti olduğunu gördüm. Bu sorunum çözülmezse kredi kartımı iptal ettirip tüketici haklarına başvuracağım.


Daha bir kaç gün önce bir arkadaşım İş Bankasında aynı sorunla karşılaştı ve yanımda merkezi aradı akla gelmedik küfürler etti ve para iade edildi. Yani ben öyle bir yola başvurmayı düşünmüyorum ama benimde iade edilmeli. 100 TL kesmek çok kolay kazanmak zor. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mustafa 187 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön