23 Ocak 2014 #2251969

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

İş Bankasındaki mevcut hesabımdan 10/01/2014 tarihinde saat 05:00 06:00 arasında bilgim ve onayım dışında hesap işletim adı altında 2 adet para tahsilatı yapılmıştır. Toplamda çekilen 76.25 TL'yi hiçbir şekilde iade etmiyorlar.


İş bankası ile ile tüm çalışmalarımı sonlandıracağımı söylediğim halde dahi 4 sayfalık sözleşmeyi okutmaya çalışıyorlar. Müşterisini kaybetme konusunda çokta duyarlı değiller. Sen olsanda olur olmasan da demeye getiriliyor.

Hüseyin 64 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin26 Ocak 2014

    hiçbir şekilde asla çalışmayı düşünmüyorum.sıfır çözüm sıfır müşteri değeri.çifte standartı olan bir banka.

  • Hüseyin23 Ocak 2014

    Merhabalar; Bu şekilde kibarca ve nazikçe yazmışınız.Teşekürler. Müşteri ilişkileri bölümünden aldığım eposta da birde Türkiye bankalar birliği hakem heyetine gidin diyor.Hayır niye sinirleniyor mailde anlamış değilim.Hakklarımı arayan benim!! Tabiki hala çözüm bulunmadı kendi haklarımı T.C mahkemelerinde arayacağım. Gün içinde sizden aldığım maildir. TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi Türkiye Bankalar Birliği'nin "Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetinin Oluşumu, Çalışma Esas ve Usulleri Hakkında Tebliği" kapsamındaki duyurudur: "Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz."

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön