14 Mayıs 2013 #1796677

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

2011 yılında özel bir firmanın Türkmenistan şantiyelerinde görev yaptım , Maaşlarım standart olarak annem üzerine açtırdığım İş bankası usd ortak hesabıma yattı. 2012 yılında acil bir durum olur diye elimde bulunan paranın bir kısmını usd yaptırarak İş bankasına yatırdım. Paramı 820 usd olarak yatırmıştım.


Şu anki işim icabı zaman zaman internet bankacılığını kullanıyorum , Vadesiz hesabımı kontrol ederken yatırdığım paranın 810 usd civarlarına düştüğünü farkettim. Geçenlerde acil bir paraya ihtiyacım olduğu sıra çekmeyi denedim param 790 küsür seviyelerine inmiş Hatta annem kimlik güncellemesi yapmadığı için çekemedim.

Onur 32 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön