26 Aralık 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

İş Bankası artık çok sıkıldım sizin hesap işletim ücretlerinden son 2 ayda 3 feda hesap kesim ücreti aldınız ve sadece birini iade ettiniz. Kartınızda bankanız da sizin olsun.

İsmail 77 Okunma

Cevaplar

  • İsmail27 Aralık 2013

    son iki ayda 3 defa hesap kesim ücreti alıp üstüne bu maili atmayada utanmıyorsunuz. Yapılan incelemelerde; hesabınızın (hesaplarınızın), linkte ayrıntılarına yer verilen istisna kriterlerinden herhangi birini içermemesi nedeniyle ücrete konu edildiği saptandığından Hesap İşletim Ücreti iade talebinizin karşılanamadığını üzülerek ifade etmek isteriz. Bankamızla yürütmekte olduğunuz işlemlerinizin, bir sonraki döneme kadar istisna kriterlerini karşılayacak çeşitliliğe ulaşması arzusuyla Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürün ve hizmetlerimize ilişkin değerli görüşlerinizi her zaman bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön