27 Mart 2013 #1708841

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

26. 03. 013 tarihinde iş bankasındaki hs kiramı ödemek için 500 TL abim tarafından para yatırıldı daha ben sabah kiramı göndermek için hs girdiğimde 1. dönem ve 2. dönem hs. işlem ücreti olarak 100 tl aldıklarından kiramı ödeyemedim.


Bankaya itiraz ettiğimde şb. müdür olamadığı, müşteri temsilcisine şikayetimi bildirdiğimde 2 adet otomatik ödeme talimatı vermediğimde hs. ücreti alındığını söyledi, matbu bir form gönderilip itirazım reddedildi.

Meral 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön