16 Eylül 2013 #2013662

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Benim şikayetim hesap işletim ücreti kesilmesi . 11. 09 .2013 Çarşamba günü hesabıma ,domates teslim ettiğim fabrika tarafından 955 TL yatmış . Benim elime 855 TL geçti. Nedenini sorduğumda ise hesap işletim ücreti kesildiğini söylediler , bende çok şaşırdım . 100 TL hesap işletim ücretimi olur dedim .


Bana Balıkesir Manyas Şubesinden bir dilekçe doldurdum . Oradaki görevliye teslim ettim . Oradaki görevli 2 tane otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğini söyledi. Ama bana bu daha önce söylenmedi . Yazıktır günahtır . Allah'tan insaf . Ben asgari ücretle çalışan birisiyim . 100 TL' ye 4 gün çalışacağım . İş Bankası, paramın iadesini vede tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Olcay 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön