12 Eylül 2013 #2008561

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

İş Bankası Kavacık şubesi ile maaş hesap anlaşmamız vardı. Daha sonra başka bankaya geçtik. İlerleyen zamanlarda hesabımdan 50 TL hesap işletim ücreti aldıklarını gördüm. Banka yetkilileri ile görüşmelerim doğrultusunda 2 adet faturayı otomatiğe alırsanız kesilen ücreti iade ederiz şeklinde telefon konuşmamız oldu.


Bende adıma kayıtlı tek fatura olduğunu bunu bağlayabileceğimi bildiren mail attım fakat geri dönüş yapılmadı. Konuştuğum yetkilinin izinli olduğunu öğrenince onun yerine bakan kişiyede 2 kere mail attım. Yaklaşık 1 aydır geri dönüş olmadı. İlgisizliklerinden dolayı otomatiğe hiçbir fatura talimatı vermeden kesilen ücretin iadesini İş Bankası'ndan talep ediyorum.

Aysun 34 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön