05 Eylül 2013 #1994557

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

2.09.2013 tarihinde İş Bankası Barbaros Bulvarı şubesindeki hesabıma yatan kira parasını çekmek için bankaya gittiğimde 35 TL masrafı var dediler neden dedim aynı gün hesaba gelen EFT'den 35 TL kesiliyor dediler.Bende bankamatikten ödenebilen tutarı çektim çekemediğim miktarı da ertesi gün çekerim dedim.


Ertesi gün bankamatiğe gidip paranın kalanını çekmek istediğimde 50 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.Ben kiramı alıp aynen dokunmadan kiraya yatıran biriyim bu aralar işte ki sıkıntılarımdan dolayı maaş da alamadığım için 50 TL için kiramı ödeyemedim.


Bir başkasından borç alarak ödeyebildim ve çok mağdur oldum.Bu kesilen paranın hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum.

Ziya 26 Okunma

Cevaplar

  • Ziya02 Ekim 2013

    Siz hangi hakla vadesiz hesabımdan 50 tl 6 ayda bir çekersiniz siz benim kirama ne hakla ortak olursun neyi işlettinizde 50 tl hak ettiniz.

  • Ziya05 Eylül 2013

    Bankacılık terimleri ile dolu uzun bir mailden sonra netice tabikide olumsuz teşekkürler İş bankası.Hesabımı kapatıp sizinle çalışmaya son vermek en iyisi olacak.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön