05 Şubat 2014 #2277595

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

Bankamatik kartıma 100 tl para yatırılmıştı, ancak 2 gün sonra çekmek için gittiğimde 27 t kaldığını gördüm . İş Bankası , bu ücret kesintisinin değerlendirilip paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Aliye 47 Okunma

Cevaplar

  • Aliye10 Şubat 2014

    artık iş bankası kullanmayacağım yıllardır bu banka ile çalışıyordum pişmanım en kısa zaman da gidip bütün hesaplarımı kapatacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön