20 Ocak 2014 #2244975

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

İş Bankası bana cevaben 'Hesap İşletim Ücretinin' yasal olduğunu iddia eden içerikte akıl dışı bir mail atmış bulunmaktadır. Benim hesabımdan bana sormadan, benim fikrim alınmadan benim ödeme planlarım önemsenmeden para hesabıma yattığı an habersizce düşülen bu para bana göre insan haklarına dahi aykırı.


Ben eminim ki İş Bankası bu işten çok yüksek meblağlarda para haksız olarak elde ediyor. Madem benim böyle bir borcum var yansıt ekstreme şu tarihe kadar ödenmesi gerekiyor de bende ne yapacağımı bileyim. Pusuda bekleyip hesaba para yattığı an sorgusuz sualsiz benim kendi hesabımdan para kesmekte ne demek. İş Bankası bu konu hakkında gerekeni yapmazsa hukuk mücadeleme başlayacağım.

İsrafil 56 Okunma

Cevaplar

  • İsrafil24 Şubat 2014

    ilgilenmediler hiçbir şekilde

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön