25 Mart 2013 #1701844

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Ücret Kesimi!

10 yıldır kullanmakta olduğum bankamatik kartından 2012 yılı 1. ve 2. dönem hesap işletim masrafı olarak kesilen miktar 70 TL.Buna ek olarak 20 TL daha kesilecek çünkü banka daha bütün masrafları benden tahsil etmemiş. 2012de bu kartını kullanmamış olmama rağmen sadece vadesiz hesabıma ait bu kartın bende bulunuyor olmasının bedeli bu.


Bankacılık kanunlarına göre isteyebilecek olduğunuz MÜNASİP miktarın 90 TL olması bankanıza gelen şikayetlerin neredeyse % 20 nedeni. siz bu yüzde yirmilik kesimi göz ardı ediyor ve biz paramıza bakarız mantığıyla çalışıyorsunuz anlaşılan. Ne müşteri odaklılık ne müşteri memnuniyeti umrunuzda değil nasıl olsa Türkiye'nin en büyük bankasısınız !!!

Faik 18 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön