13 Eylül 2013 #2010921

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

İş Bankası'nın yaklaşık 5 yıldır aktif olarak kredi kartını kullanıyorum. Aynı zamanda kredi kartı ile mevduat hesabı var. Yeni işe girdim ve maaşımı çekip direk mevduat hesabına yatırmayıp tüm borçlarımı İnternet şubesi ile ödemeyi düşünüyordum. Fakat daha parayı yatırır yatırmaz yaklaşık 97 TL para kesilmiş hesap işletim ücreti bahanesi ile.


Kaç defa müşteri ilişkileri ile görüştüm parayı iade etmediler. En son şubeden dilekçe yazdım ve iki adet otomatik ödeme talimatı verdim. Fakat sadece yaklaşık 47 TL'sini geri ödemişler. Eğer kalan parayı da iade etmezlerse kredi kartını da mevduat hesabını kapatmayı düşünüyorum.

Ömer 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön