03 Eylül 2013 #1991519

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Eskişehir'de öğrenciyken hesap işletim ücreti olmadığı için İş Bankası'ndan hesap açma gafletinde bulundum fakat farkına vardım ki avro hesabımdan düzenli olarak kesilmiş. Ayrıca öğrenciliğim başka bir üniversitede devam etmesine rağmen kredi kartı ve ATM kartından da ücretler kesilmiş.


Nereye kadar devam edecek bu? Bir uyarı yapmadan kesiyorlar. Vadesiz hesap üstelik bankada sürekli belli bir meblağın üzerinde para bulunmakta. Senelerce herkese tavsiye ettiğim İş Bank'la ilişkimi kesiyorum. Maaş hesabımın yattığı bankada kesinti olmuyor. Sevmediğim bir banka ama yapacak bir şey yok. İş Bankası Türkiye'nin en büyük bankası olma profesyonelliğine yaklaşamıyor.

Taylan 33 Okunma

Cevaplar

  • Taylan06 Eylül 2013

    Elimdeki kart hala İş'te Üniversiteli kartı olmasına rağmen bana gelen mailde "kartınız iş'te üniversiteli" kartı değildir diyor. Yani bu dönemin kart kesintisi olan 20 tl yi geri yatırdılar ama kalıcı çözüm sunmadı. Yine de sağolsunlar. avro hesabımdan kesilenlerle birlikte çok az bi kısmı geri döndü ama onlar da biliyorlar ki işi gücü bırakıp 200 liranın peşine düşmeyeceğiz.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön