27 Temmuz 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

64 yaşında dul aylığıyla geçinmeye çalışan bir kadınım. Kızımın 1 hafta önce İş Bankası'ndaki hesabıma gönderdiği 475 liranın 52 lirası hesap işletim ücreti adı altında kesilmiş. Zaten dul aylığıyla zar zor geçinmeye çalışıyorum.


İş Bankası'nın üç kuruş paramdan kestiği bu haksız ücreti şikayet ediyorum. Bir an önce hesabıma geri iade edilmesini talep ediyorum. Etmedikleri takdirde yasal işlemleri başlatmak için gerekenleri yapacağım.

Nevin 55 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön