17 Nisan 2013 #1747953

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Bu Aralık-Ocak ayında 2012 yılı hesap işletim ücreti adı altında hesabımda az miktarda para olduğu için ilk olarak 20 lira, sonra ki gün para yatırdığımda 27 lira çektiler. Toplamda 47 liralık bir hesap işletim ücreti tahsil edildi.


Bankaya öğrenci belgemi verdim ve iadesini istedim, kabul ettiler ancak sadece 27 liralık bir iade oldu ve geri kalan yani ilk çekilen 20 lirayı iade etmediler ve bu konuda yapabilecekleri bir şeylerinin olmadıkları söylediler. Ben geri kalan işletim ücretinin de iade edilmesini istiyorum.

Çağlar 22 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar18 Nisan 2013

    İş Bankasına teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön