27 Haziran 2016
#5828236

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti

Anlamadığım bir şey var hesap işletim ücreti alınmayacak diyorlar bizi yokuşa sürüyorsunuz. Neymiş öğrenci kimliğin varsa para iadesi oluyor normal vatandaştan olmuyor, alıyorsunuz tak diye adamın hesabından parasını ne olduk diye bir afallıyoruz.


Çalıştığım iyi bir banka diye kartınızı sakladım yok bunlar hesap kartı bunlardan bir şey almıyoruz deyip alıyorsunuz. Hepiniz aynı faiz lobisinin dostlarısınız. Paramı iade edin.

Emrah Emrah 210 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları