20 Temmuz 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti 108 TL mi Olur?

Uzun süredir İş Bankası müşterisiyim ve memur emeklisi olan babamın bile maaşını İş Bankası ile anlaşıp oradan çekmesini sağladım. Ancak hem yurt dışında olduğum dönemde, hem de işsiz olduğum bu dönemde haber verilmeden ve beni zor durumda bırakan hesap kullanım ücreti beni perişan etti.


O hesaba 100 TL'den fazla yatan bir para gördünüz mü ki 108 TL hesap işletim ücreti kesebiliyorsunuz. Bu paranın tarafıma iadesini rica ederim. Aksi halde öncelikle tüketici mahkemesine giderim ardından tüm tanıdıklarımın hesaplarını kapatmaları için bu konuyu anlatır, özellikle emekli maaşlarını İş Bankası'ndan çekenlerin maaşlarını başka bankalara aktarmasını sağlarım. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Tolga 371 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön