13 Mayıs 2014 #2446565

İş Bankası Hesap İşletim Masrafları!

Kaç defa uyardım, buna rağmen tekrar kestiler. İade istediğimde de hesabıma göndermek yerine kredi kartı borcundan düştüler asgari düzeyde bir borcum olmamasına rağmen. Ben üzerime düşen görevi yerine getirip her ay ödemelerini "zamanında" yapıyorum fakat buna karşılık onlar her zaman benim hesabıma geçen tutardan kesintiler yapıyorlar.


Paranoyak oldum artık hesabıma her para yatırıldığında bankamatik önünde buluyorum kendimi korkudan. İadeyle falan da uğraşmak istemiyorum bunu benden almaya hakları yok kaç kere söyledim hala aynı şeyler yapılıyor yeter artık şuna bir çözüm bulun ben bunlarla uğraşmak zorunda değilim. "Değerli müşteriniz" artık kendini sinirli müşteriye terk ediyor.

Emre 148 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön