01 Nisan 2013 #1717478

İş Bankası Hesap İşletim Masrafları!

2007 yılında üniversiteye girdiğimden beri ailemden para aktarımını iş bankası kartından sağlıyorum. o günden bu yana 3 kez öğrenci olduğuma dair belge ile hesap işletim ücreti kesmemeleri için başvuruda bulundum, o seferlik(!) kesintileri geri iade ettiler. şimdiye kadar kendi hesabıma göre 300-320 tl arasında bir para bana hiçbir açıklama yapılmadan zorla alındı.


Dediğim gibi bunların farkettiğim 3'ünün iadesini şubeye giderek gerçekleştirebildim. diğer kesilen ücretler için uğraşmayacağım. yeterince müşteri hizmetlerini aradım. artık ne kontorümü ne de enerjimi harcayacağım. şimdiye kadar bana ödenmemiş,ve zorla alınmış paralarımın geri iadesini, mağduriyetimin giderilmesin talep ediyorum.

Utku 16 Okunma

Cevaplar

  • Utku07 Nisan 2013

    Bana gönderilen mail zaten bilmediğim birşey söylemiyor. "Oraya gidin bunu yapın, şubeye gidin belge verin." şeklinde bir cevabı kabul etmiyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için 3-5 tane süslü cümleden fazlasını bekliyorum. Mesajımda yazdığım gibi, ben zaten bu bankaya en az 3 kere öğrenci belgesiyle başvurmuşum. Bu saatten sonra enerjimi harcamayacağımı da söyledim. Benim paramı bana sormadan almasını biliyorsunuz, ama geriye ödemek için kılı kırk yarıyorsunuz. Tekrar ediyorum, artık hiç bir şubeye gitmeyeceğim, telefondan aramayacağım. Normal şartlar altında "soygun" sayılacak şey banka yapınca "hesap işletim ücreti" oluyor. bir de bunu engellemek için, geri iadeler için benden bir yerlere gitmem isteniyor. Ben iş bankasının bu cevabından memnun değilim. Mağduriyetim devam ediyor. saygılar.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön