18 Temmuz 2013

İş Bankası Hesap İşletim Masrafı Alıyor!

Öğrenciyim. İş bankası bankamatik kartı kullanıyorum. 26/06/2013 tarihinde hesabımdan 50 TL hesap işletim masrafı alınmıştır. Çevremden öğrendiğim bilgiye göre bu kesim birtakım hatalar sonucu birçok kişinin hesabından kesintiye sebep olmuş. Bende bunun hata olduğunu düşünüyorum. Paramın iadesini istiyorum.

Bahadir 36 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir22 Temmuz 2013

    Kesintinin benden habersiz yapılması yanlıştı.Kesintinin olmaması için Bana her zaman öğrenci belgemi şubeye götürmem gerektiğini söylediler. Kesintinin olduğunu söyledim ve ertesi iş günü hesabıma alınan paranın yatırıldığını gördüm.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön