02 Eylül 2013 #1989431

İş Bankası Hesap İşlemleri!

Bursa Organize sanayi şubesinde 2012 başından beri emekli maaşımı almakta iken İl değişikliğinden dolayı Afyonkarahisar Finansbank şubesine emekli maaşımı aktardım (2013 6. ayında) 3 aydır ne nihai olarak 01.09.2013 günüde hesabımın aktarılmadığını ve hala İş Bankası nezdinde olduğunu gördüm.


Banka ile görüştüğümde aktarılmama gerekçesinin ek hesabım olduğu idi, zaten 4-5 yıldır da düzenli kredi ödemem vardı, ( Emeklilikten öncede mevcut hesabımdan, ki bu bir gerekçe ve taahhüt oluşturmamakta) Özetle İş Bankası ek hesabım olması gerekçesiyle hesabımı aktarmayıp bunu baz alması Bankacılık Kanununa aykırıdır. Hatta ek hesabım yükseltilmesi için mesajlar gelmektedir. Banka beni mağdur etmiştir.

Özcan 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön