19 Mart 2013 #1693922

İş Bankası Hesap İşlem Ücreti Kesildi!

21. 2. 2013 tarihinde İstanbul Taşdelen şubesinde yatırım hesabı açtırıp 806 fon almak istedim. Şube yetkilisi, zaten yatırım hesabımın olduğunu söyleyip 806 fon alışı için talimat verdi. 14. 3. 2013 tarihinde aynı fonların satış karşılığını almak için aynı şubeye başvurdum. Daha 1 ay bile açık durmayan yatırım hesabından 1 yıllık hesap işletim ücreti karşılığı olarak 85 TL tahsil ettiler.


Bana gerekçe gösterdikleri eski tarihli yatırım hesabını kapattırmıştım ve 8 yıl boyunca o hesaba hiç işlem yapılmadı. Haksız yere kesilen bu 85 TL'lik hesap işletim ücretinin tarafıma iade edilmesini, aksi takdirde kaymakamlıkta bulunan tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

Hakan 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön