07 Mayıs 2013 #1782581

İş Bankası Hesap Defterleri Çok Büyük!

Ben Dışbank emeklisi Nevzat Karaaslan İstanbul Rıhtım Kadıköy Şubesinin 1025***3555 Numaralı mudinizim. Bankanızdan memnun olduğum için birikimlerimi Bankanızda değerlendiriyorum. Daha evvel yatırım hesabınız defterinin büyüklüğünden şikayetçi iken yeni uygulamalarınızla bütün hesap cüzdanlarınızı çok büyük ve kalitesiz yaptınız.


Bu sizin gibi bir bankaya yakışmayan bir uygulama diye düşünüyorum. Cebe sığmayan cüzdanlarınızın bir an evvel eski ebatlarına dönüştürülmesini , tarafıma da bilgi verilmesini istiyorum.

Nevzat-Nebahat 55 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat-Nebahat27 Haziran 2013

    sorun çözülmedi defterler hala büyük ve kalitesiz.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön