15 Mayıs 2015

İş Bankası Hesabımı Kapatmıyor!

İş Bankası Ankara Yenişehir şubesinde açtırdığım hesabımdan olur olmadık nedenlerle para kesilmesinden bıktığım için hem kredi kartımı hem mevduat hesabımı kapatmak için telefon bankacılığı numaradan aradım ancak hesabımda 5 lira olduğundan kapatamadıklarını söylediler ne var ki o 5 lirayı da kesince artık kapanır ümidiyle tekrar aradım ancak sonuç yine hüsran bağlı yatırım hesabı olduğundan yine kapanmıyor İş Bankası artık bu ucuz numaraları bıraksın ve hesabımı kapatsın bıktım artık.

Sumeyra 228 Okunma

Cevaplar

  • Sumeyra15 Mayıs 2015

    Sadece bağlı yatırım hesabı olduğu söyleniyor hesapta para var mı diye soruyorum yok diyorlar para olmayan yatırım hesabını neden kapatmıyorsunuz anlamak mümkün değil.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön