11 Şubat 2014

İş Bankası Hesabımı Kapatmamak İçin Direniyor!

Operatörle yaptığım görüşmede aidat ücretlerinin yapılamayacağı söylendi. Bende bu durumda hesabı kapatacağımı söyledim siz bilirsiniz dediler telefon bankacılığından hesap kapatılamıyormuş kartlarımı kapattım.


Payas şubesine gittim dilekçe yazdım kapanmadı. İskenderun şubesine gittim dilekçe yazdım olmadı. Üst kata çıkın bir dilekçe daha yazın dediler yazdık gene olmadı. Kukla gibi şube içinde oradan oraya döndük hesap kapanmadı. Aidatlardan vazgeçtim İş Bankası benim hesabımı kapatsın bana da mesaj çekmesin. Başka bir şey istemiyorum kendilerinden!

Ulas 92 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön